Klub 100-tysięczników

 

W maju 2010 roku powstała idea stworzenia programu promowania długowieczności krów w Polsce pod nazwą „Klub 100-tysieczników”. Klub zrzesza właścicieli krów, które osiągnęły produkcję życiową mleka 100 tys. kilogramów mleka i więcej, z końcem 2011 PFHBiPM odnotowała 136 sztuk takich krów.

 

Klub, poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia partnerów ma na celu aktywną promocję dobrych praktyk hodowlanych bydła mlecznego w Polsce, a wymierną korzyść dla hodowców upatrujemy w podnoszeniu wydajności życiowej krów i obniżaniu kosztów produkcji mleka. Intencją partnerów, niniejszego projektu jest idea stworzenia możliwości spotkań hodowców, wymiany doświadczeń, wyróżnienia hodowców i stworzenia wraz z nimi elitarnego Klubu 100 – tysięczników.

 

Każdy klubowicz będzie miał możliwość:

  • Dostępu do specjalistycznego forum dyskusyjnego dostępnego na stronie www klubu.
  • Możliwości kontaktu i wymiany doświadczeń z innymi hodowcami.
  • Możliwości udziału w programie lojalnościowym.
  • Bezpłatnego udziału w szkoleniach

 

oraz wiele innych korzyści. Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Barenbrug, jako jeden z partnerów, pomaga swoją wiedzą i doświadczeniem członkom Klubu w osiąganiu najlepszej jakości pasz objętościowych, które mają olbrzymi wpływ na długie użytkowanie bydła. Wszystkich hodowców, którym nie jest obojętna długowieczność ich stad zapraszamy na stronę

http://www.100tysiecznik.pl/