Mamy Złoto!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w plebiscycie Dziennika Gazety Prawnej zostaliśmy wybrani Konsumenckim Liderem Jakości  2022 w kategorii traw.

 

 

Zostaliśmy najwyżej ocenieni przez użytkowników trawników, którzy wśród innych producentów mieszanek nasion traw wybrali właśnie nasze produkty, jako te najbardziej godne polecenia.  Cieszy nas to tym bardziej, że wyróżnienie to przypadło nam po przeprowadzeniu rzetelnych badań prowadzonych przez redakcję Dziennika Gazety Prawnej. Na ich podstawie dowiedzieliśmy się, że większość osób siejących nasze nasiona poleca następnie produkty Barenbrug dalej: swoim bliskim, znajomym, sąsiadom itd. Oznacza to, że nasza dbałość o jakość zarówno produktów jak i obsługi, prezentuje się na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy Naszym Klientom za zaufanie i oddany na nas głos.

 

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na rynku polskim.

Badania realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości, za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości produktów i usług dostępnych na rynku polskim. W badaniach gromadzone są opinie aktywnych konsumentów, które nie tylko identyfikują liderów, ale też zbierają wiedzę na temat jakości wybranych produktów. Dodatkowo analiza przynosi wiedzę o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze oraz jakie skojarzenia wśród konsumentów budzą marki brane pod uwagę w badaniu.

 

Zapraszamy do przeczytania materiału informującego o wyróżnieniu Firmy Barenbrug, umieszonego na łamach dziennika Gazety Prawnej:

 

https://strefa-gospodarki.pl/2022/08/29/moj-wymarzony-dom-z-barenbrug-recepta-na-idealny-trawnik-z-barenbrug/