Marjolein Willeboordse-van Noorloos dołącza do Zarządu Grupy Royal Barenbrug

1 kwietnia 2023 r. Marjolein Willeboordse-van Noorloos dołączy do Zarządu Grupy Royal Barenbrug. Od 1 lipca przejmie ona obowiązki René van Raana, który przejdzie na emeryturę po prawie 32 latach pracy w tej rodzinnej firmie, z czego 14 ostatnich lat pełnił funkcję członka zarządu.

Marjolein zajmowała ostatnio stanowisko globalnego dyrektora finansowego ds. produkcji w notowanej na giełdzie spółce AkzoNobel. Posiada ona rozległe międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie kontroli finansowej, IT, zgodności, raportowania oraz integracji pofuzyjnej.

 

Przed dołączeniem do AkzoNobel Marjolein zajmowała różne stanowiska finansowe w VodafoneZiggo. M.in. pełniła funkcję starszego kontrolera biznesowego, dyrektora ds. kontroli korporacyjnej i dyrektora ds. operacji finansowych.

 

Przyjście Marjolein oznacza dla Grupy Royal Barenbrug nową wiedzę i kompetencje w ramach jej czteroosobowego Zarządu. Przez pierwsze trzy miesiące będzie ona ściśle współpracować z René van Raanem, aby płynnie przejąć jego obowiązki.

John Thijssen, Prezes Zarządu: 

 

„Jesteśmy zachwyceni powołaniem Marjolein. W ostatnich latach znacznie się rozwinęliśmy, zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia, i na tym polu mamy wciąż duże ambicje. Jako organizacja wciąż się rozwijamy, a wiedza i doświadczenie Marjolein niezwykle nam się przy tym przydadzą”. 

O Grupie Royal Barenbrug

Grupa Royal Barenbrug, mająca swoją siedzibę w Holandii, jest firmą rodzinną, która od czwartego pokolenia zajmuje się badaniami, rozwojem i produkcją nasion traw i roślin na potrzeby sektora rolnictwa i rekreacji. Zatrudniamy ponad 900 pracowników i działamy w ponad 20 krajach na sześciu kontynentach we wszystkich głównych regionach klimatycznych, a naszą misją jest zwiększanie produktywności zwierząt, aby pomóc wyżywić świat i zwiększyć przyjemność korzystania z terenów zielonych. Nasze spółki operacyjne uzyskują łącznie roczne obroty przekraczające 370 milionów euro. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.barenbrug.com.

powrót