Mistrzostwa Świata czas zacząć!

Mistrzostwa Świata U-20 Polska 2019

 

Polska gościła już dwie imprezy piłkarskie rangi europejskiej: jako współgospodarz wraz z Ukrainą Euro 2012 oraz Euro U-21 w 2017. Dzięki bardzo dobrej organizacji oraz świetnemu przygotowaniu muraw i infrastruktury, zostały one bardzo wysoko ocenione. Tak dobre opinie spowodowały, że w ślad za UEFA poszła FIFA, powierząc Polsce organizację na przełomie maja i czerwca Mistrzostw Świata piłkarzy do lat 20.

 

Głównymi arenami zmagań zawodników będą stadiony w Łodzi – gdzie odbędzie się mecz otwarcia oraz finał, Lublinie, Gdyni, Bielsko-Białej, Tychach i Bydgoszczy.

Stadion w Łodzi - Gospodarz meczu otwarcia i meczu finałowego

 

 

Stadion w Lublinie

 

Stadion w Gdyni

 

Na większości z tych obiektów odbywały się już spotkania Euro 2017, gdzie w pełni sprawdziły się takie mieszanki Barenbrug jak: RPR, SuperSport oraz Rapide. Świetne oceny przygotowania muraw zarówno głównych, jak i treningowych boisk, zaprocentowały. Ponownie zostaliśmy głównym dostawcą mieszanek na większości z tych obiektów.

 

Mamy nadzieję, że piłkarska rywalizacja na murawach z naszych mieszanek, w połączeniu z wytężoną pracą greenkeeperów, dostarczą Państwu niepowtarzalnych wrażeń wizualnych zarówno w czasie transmisji, jak i bezpośrednio na stadionach.