Passion for Grass

 

 

Specjalizujemy się w hodowli i produkcji nasion traw oraz dystrybucji traw pastewnych i gazonowych na całym świecie. Nazwa naszej firmy to synonim jakości od 1904 roku, która jest doceniana przez klientów dużych i małych, z całego świata. Nasza sprzedaż roczna, która wynosi ok. 232 milionów euro czyni nas jedną z największych światowych firm w branży. Grupa Barenbrug posiada 29 filii w 18 krajach, na sześciu kontynentach. Statystyki nie są dla nas jednak tak ważne. Znacznie większą wartość przywiązujemy do pasji do trawy, którą dzielimy z naszymi klientami, a kolejne pokolenia rodziny BARENBRUG przekazują ją sobie do dziś.

 

Badania i hodowla prowadzone we wszystkich strefach klimatycznych na świecie wraz z ciagłymi badaniami naukowymi, dają w rezultacie wysokiej jakości produkty. Firma kontynuuje długotrwałe partnerskie stosunki ze swoimi klientami i hodowcami oraz bierze czynny udział w ważnych projektach badawczych wraz z czołowymi uniwersytetami i instytucjami naukowymi.

 Nie osiagnęlibyśmy tego wszystkiego bez ciągłego nacisku na innowacje, produktów najwyższej jakości i globalnego promowania na rynkach lokalnych. I na pewno nie bez lojalności, zaangażowania i wiedzy naszych ludzi. 

Podstawa sukcesu leży w powyższych pięciu wartościach. Te same w sobie proste pojęcia czasami wydają się zbyt oczywiste. Jednak nie mamy żadnych wątpliwości, że w nich kryje sie nasz sukces. Dowiedz się więcej na ich temat w tym rozdziale naszej strony internetowej.