Premiera nowej technologii traw - Barenbrug 11 lutego 2021 r.

Barenbrug przedstawia nową, cechującą się bardzo wysoką odpornością mieszankę, przeznaczoną dla profesjonalistów, tj. greenkeeperów, opiekunów boisk piłkarskich i producentów darni.

Czy chcesz przygotować swoją murawę na ekstremalne warunki atmosferyczne?

Barenbrug zaprasza na oficjalną prezentację nowej mieszanki, dzięki której będziesz gotowy na przyszłe wyzwania.

Zarezerwuj czas: 11 lutego 2021 roku o godz. 11.00.

Nowa technologia traw Barenbrug

Zmiany klimatyczne powodują coraz częstsze występowanie ekstremalnych zjawisk pogodowych. Po wielu latach prac rozwojowych i testów w trudnych warunkach, Barenbrug opracował technologię, dzięki której profesjonaliści zajmujący się trawą będą w stanie przygotować się na takie warunki atmosferyczne. Rozwiązaniem jest trawa, która nie tylko znosi trudne warunki, lecz także aktywnie się im przeciwstawia.

 

Zapraszamy na prezentację on-line

Ta jedyna w swoim rodzaju technologia pozwala uzyskać najlepszej jakości murawę, odporną na suszę i wysokie temperatury, która dodatkowo doskonale radzi sobie też w sezonie zimowym. Ze względu na trwającą pandemię, oficjalna prezentacja odbędzie się on-line, 11 lutego br. o godz. 11.00.

W jej trakcie zaprezentujemy możliwości, jakie ta technologia oferuje profesjonalistom z różnych branż związanych z trawą, a także udzielimy informacji o charakterze technicznym.

Zasubskrybuj teraz i nie przegap niczego!

Sign up for the Barenbrug online event! Click here.

Zobacz zwiastun video - Wydarzenie online Barenbrug 2021

 

powrót