BesterGrass -z wizytą u Dealerów De Heus

Dni otwartych drzwi w Gospodarstwie Hendripol Sp. z o.o.

 

W dniu 18.05. 2014 w miejscowości Bramka (woj. Kujawsko-pomorskie), odbyły się Dni otwartych drzwi

w gospodarstwie Hendripol Sp. z o.o. Dzięki uprzejmości naszego partnera handlowego firmy De Heus Polska, wzięliśmy aktywny udział w pokazach pracy maszyn zielonkowych. Podczas pokazu koszenia i zbioru zielonek, omówiliśmy charakterystykę mieszanek traw Barenbrug używanych w gospodarstwie Hendripol. Gospodarstwo odwiedziło 3000 hodowców bydła z całej Polski. Organizatorzy oprócz możliwości obejrzenia nowoczesnej obory

i zautomatyzowanego doju, przygotowali dla zwiedzających ciekawe wykłady i pokaz korekcji racic. Pogoda przez większą część dnia pozwoliła spędzić miło czas i pogłębić praktyczną wiedzę z zakresu hodowli bydła mlecznego.

 

zdj. Piotr Kowalski-Barenbrug Polska podczas przezentacji koszenia zielonki.

 

 

 XIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

 

W dniach 31.05-01.06.2014 w miejscowości Płoniawy-Bramura, odbyła się XIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, w której uczestniczyliśmy wspólnie z firmą ALDO z Myszyńca - dystrybutorem mieszanek traw pastewnych z linii BesterGrass. Impreza na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych spotkań hodowców bydła mlecznego z północnego Mazowsza. Słoneczna pogoda zdecydowanie sprzyjała  rozmowom na temat użytków zielonych, a dodatkowe atrakcje towarzyszące tegorocznej wystawie przyciągnęły ogromną liczbę gości.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za spotkanie i zainteresowanie naszą ofertą.

 

zdj. Mateusz Nogaj-Barenbrug Polska chętnie udzielał informacji na temat naszych mieszanek BesterGrass