Krowie na Zdrowie - Dołącz do programu!

 

 

Drogi użytkowniku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do nowego programu 
Jest to nowa inicjatywa, która ma na celu przekazywać informacje dotyczące żywienia bydła. Znajdziesz tutaj zarówno podstawową wiedzę jak i informacje o najnowszych trendach i technologiach stosowanych na całym Świecie. Zapisując się do programu, prócz bezcennej wiedzy otrzymasz także możliwość kontaktu ze świetnymi fachowcami z takich dziedzin jak: użytki zielone, kiszonki, żywienie bydła itp.

Program Krowie na zdrowie  jest kontynuacją znanego na całym Świecie programu Grass into Gold. Na rynku Polskim inicjatywa ta, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem co zaowocowało udziałem kolejnych partnerów. Obecnie Program Krowie na Zdrowie wspierają firmy BARENBRUG POLSKA SP. Z O.O. , Corteva Agriscience™, De HEUS  Sp.z o.o.

 

Wejdź na stronę programu www.krowienazdrowie.pl, Wypełnij formularz kontaktowy wpisując przygotowany specjalnie dla Ciebie KOD 4444, opisz problemy na swoich użytkach zielonych, dołącz zdjęcia, a my prześlemy Tobie specjalny poradnik „Vademecum użytków zielonych czyli jak poprawić wydajność łąk i pastwisk”.