Mistrzostwa Euro U21 czas zacząć!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 16 czerwca 2017 rozpoczynają się Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21.

Po raz pierwszy w tych finałach do walki stanęło aż 12 najlepszych europejskich drużyn. To z kolei wpłynęło na wybór większej niż dotychaczas ilości stadionów goszczących młodych zawodników. Fakt ten cieszy nas tym bardziej, że na tych stadionach użyto mieszanek nasion traw Barenbrug.

Nasze produkty są obecne na największych imprezach sportowych całego Świata od drugiej połowy ubiegłego wieku.  Są to zarówno obiekty Mistrzostw Świata i Europy w Piłce Nożnej, jak i np. stadiony olimpijskie w Pekinie. W tym roku do tego imponujacego portfolio dołączyły obiekty Mistrzostw Europy UEFA U21 w Polsce oraz Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet w Holandii.

 

Jakich mieszanek użyto na tych obiektach?

Głównie były to 3 znane i niezawodne produkty: RPR, Rapide oraz Supersport. Mieszankę Rapide zobaczymy na jednym z meczy otwarcia UEFA EURO U21 2017, który zostanie rozegrany na stadionie w Lublinie.

Murawa na stadionie w Lublinie

 

 Produkt ten jest od dawna stosowany na wielu stadionach. Murawa powstała z tej mieszanki cechuje się relatywnie krótkim czasem zadarniania, co sprawia, że jest to świetny produkt do regeneracji muraw boiskowych.

Ten sam produkt zastosowano m.in. na jednym z boisk treningowych Euro w Bydgoszczy.

Rapide na boisku treningowym Euro U21 w Bydgoszczy

 

Z kolei życicę RPR zastosowano np. na stadionie w Gdyni. Dosiew nasion RPR na tym obiekcie wykonano 6 kwietnia. W tym samym czasie miało miejsce również piaskowanie płyty boiska. Mimo chłodnej wiosny i częstych przymrozków, 4 maja boisko tegorocznych zdobywców Pucharu Polski wyglądało świetnie. Mieszanka bardzo dobrze wykiełkowała i stworzyła gęstą darń, na której mecze w eliminacjach Euro UEFA U21 2017 rozegra m.in: Macedonia, Portugalia i Hiszpania.

Stadion w Gdyni 

 

A jakiej mieszanki użyto na stadionie, na którym odbędzie sie finał UEFA EURO U21 2017?

O tym napiszemy Wam już wkrótce.