Nowy oddział Barenbrug w Meksyku

Royal Barenbrug Group, międzynarodowa firma nasienna z dumą ogłasza, otwarcie nowego oddziału Barenbrug Mexico S.A.P.I. de C.V. . Działalność BARENBRUG Meksyk skupi się głównie na produkcji

i wprowadzeniu do obrotu odmian traw tropikalnych, począwszy od hodowli nasion hybrydowych Brachiaria dla Dow AgroSciences na rynku Ameryki Środkowej.

Nowy oddział przyczyni się do uzyskania silniejszej pozycji firmy Barenbrug na tych rozwijających się i atrakcyjnych rynkach zbytu. Szeroka gama produktów pozwoli uzyskać wartościowe rozwiązania dla produkcji mlecznej, wołowiny i hodowli owiec, a także dla klubów sportowych, pól golfowych i terenów zielonych.

 

Lokalni partnerzy, doświadczenie i wiedza.
Produkty Barenbrug od wielu lat z powodzeniem dystrybuowane są w Meksyku przez naszego długoletniego partnera firmę Semillas Berentsen. Pan Roberto Berentsen Heger został mianowany Dyrektorem Generalnym BARENBRUG Meksyk.

"To wspólne przedsięwzięcie z naszym lokalnym partnerem, Semillas Berentsen, stworzy silną synergię w naszej ogólnoświatowej sieci hodowli roślin, produkcji i sprzedaży". "Jesteśmy bardzo podekscytowani tym nowym etapem w rozwoju Royal Barenbrug Group. Żadna inna firma nasienna, nie rozwija się tak prężnie zarówno na rynku nasion traw w strefie umiarkowanej jak i tropikalnej" powiedział Bastiaan Barenbrug, Prezes Zarządu Royal Barenbrug Group.

"Nasza rodzina współpracuje z Barenbrugiem od pokoleń i tym ekscytującym nowym krokiem w naszej współpracy będziemy bez wątpienia z dumą dalej rozwijać wzajemny biznes" stwierdza Roberto Berentsen Heger.