Puchar Konfederacji w Brazylii

Od 15 do 30 lipca 2013 rozgrywany był w Brazylii Puchar Konfederacji. Turniej ten odbywa się co 4 lata jako próba, na rok przed planowanymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Aby osiągnąć najwyższe normy jakościowe FIFA, organizatorzy zastosowali na murawach wszystkich stadionów nasiona RPR. Była to 9 edycja turnieju i brały w niej udział mistrzowie 8 konfederacji piłki nożnej na świecie: Brazylia, Japonia, Meksyk, Włochy, Hiszpania, Urugwaj, Thaiti i Nigeria.

 

 

Stadiony.

  Mecze były rozgrywane na 6 stadionach, które będą gospodarzami Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2014. Na każdym z tych stadionów została zastosowana najnowsza, innowacyjna trawa Barenbrug RPR:

Estadio do Macarana        Rio de Janeiro

Estadio Mineirao              Belo Horizonte

Estadio Castelao              Fortaleza

Estadio Nacional              Brasilia

Arena Pernambuco          Recife

Arena Fonte Nova            Salvador

RPR.

 

RPR pomału zdobywa uznanie na całym świecie, coraz więcej managerów odpowiedzialnych za płyty boisk znajduje korzyści z zastosowania RPR.

Na 6 kontynentach zaobserwowaliśmy fanatstyczne rezultaty z użyciem RPR. W ostatnich kilku latach, RPR był testowany intensywnie w Brazylii pod kątem użycia go na stadionach  w czasie  Mistrzostw FIFA 2014 i okazał się on najlepszą opcją, ponieważ jest to najsilniejsza trawa na rynku i potrafi się sama regenerować.

 

Jeśli szukasz trawy na murawę "mocną jak stal", wybierz RPR!